NÁKUPČÍ / Nákupčí

FirmaALFA IN a.s.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Jsme česká společnost zabývající se výrobou svařovací a řezací techniky s dlouholetou tradicí a skvělým renomé. Do našeho týmu nákupu potřebujeme posilu, abychom mohli neustále pracovat na vylepšení stávajících a zavádění nových produktů na trh.

Náplň práce:

o Zajištění materiálu a výrobků v požadovaném termínu, zejména od zahraničních dodavatelů, případně ČR a SK
o Nezbytnou součástí vašeho pracovního dne bude komunikace s dodavateli, poptávání zboží, vyjednávání ceny a vyhodnocování nabídek
o Přijímání faktur a jejich kontrola. Vyřizování reklamací materiálů a výrobků
o Sledování stavu zásob, které budete konzultovat s ostatními odděleními ve firmě
o Účast při inventurách skladů
o Vzájemná zastupitelnost s kolegy v případě nemoci, dovolené

Co požadujeme:

o SŠ
o Anglický jazyk - B1
o Technické povědomí výhodou
o Komunikativnost, samostatnost
o Uživatelská znalost Word, Excel, Outlook, komunikační platformy
o Znalost informačního systému Helios výhodou
o Praxe výhodou

Co nabízíme:

o Kvalitní a přátelské prostředí
o 5 týdnů dovolené a možnost občasného home office
o Příspěvek na penzijní pojištění
o Zajištěné stravovaní s příspěvkem
o Firemní kafeterie
o Možnosti vzdělávání jako jsou workshopy a kurzy
o Možnost příspěvku na jazykové kurzy

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nová Ves 74, 67521, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:ALFA IN a.s., IČ: 25535366
datum zveřejnění nabídky práce:13. 03. 2024